O mnie

O mnie - blog Florentin

 

Dobrze wiem, jak trudno jest wyłowić w gąszczu internetowych serwisów najciekawsze i najbardziej wiarygodne informacje. Istnieje bardzow wiele stron, spośród których tylko garstka wyróżnia się dobrze zredagowaną treścią, albo użytecznymi faktami. Aby wesprzeć internautów postarałam się tu zgromadzić najciekawsze i najlepsze strony. Szczególnie interesują mnie nowe portale internetowe i blogi o tematyce takiej jak internet, psychologia, handel w sieci, sklepy internetowe oraz lubiane przez wszystkich ciekawostki i nowinki.
Pozdrawiam – Flora – blogerka nadzwyczajna 🙂

 

Napisz parę słów o sobie

Mam na imię Kasia, studiuję i pracuję w Poznaniu. Jestem pasjonatką internetu i nowych technologii, prowadzę 3 blogi jednocześnie i mam czarnego kota 🙂 Internet pełni bardzo ważną rolę w moim życiu

Jak zaczęłaś swoją przygodę z Internetem?

Od początku wiedziałam, że Internet jest szczególnym, magicznym środowiskiem, w którym mogę poczuć się jak ryba w wodzie. Bardzo szybko stworzyłam swojego pierwszego bloga, a późnie brałam aktywny udział w dyskusjach na forach.

Dla kogo powstał ten katalog stron?

Dla zapalonych blogerek i czytelniczek internetu, takich jak ja, które nie mają czasu na przeglądanie tysięcy witryn, aby wyłowić z nich najciekawsze.

Czy można dodać własną stronę?

Oczywiście! Jeżeli prowadzicie bloga lub serwis, uważacie, że jest ciekawy i chcielibyście aby znalazł się tutaj, napiszcie krótkiego maila z uzasadnieniem, które prześlij ze strony Kontakt. Po weryfikacji wasza strona też może zostać dodana!

Co z serwisami social media?

Uważam, że serwisy takie jak Facebook i Nasza Klasa mogą wprowadzić dynamikę do Internetu, choć jednocześnie nie korzystam z nich. Treści które tam trafiają są według mnie ostatecznie gorsze niż w wielu polskich nieodkrytych dotychczas blogach. Wolę więc zrobić to oldschoolowo, prowadząc bloga 🙂

Napisz do mnie:

    Sieć stron internetowych

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *